№ 19 ОМ психологиялық-педагогикалық қолдау қызметі мамандарының мектеп педагогтарымен тәжірибе алмасу

2020 жылғы 26 тамызда ZOOM қосымшасы арқылы қашықтықты форматында № 19 ОМ психологиялық-педагогикалық қолдау қызметінің мамандарымен бірлесіп, үйде оқыту педагогтеріне арналған "үйде оқыту процесін ұйымдастыру" мектепішілік оқыту семинары өтті.

Семинарда білім алыуна ерекше қажеттілігі (БАЕҚ) бар балалардың үйде оқыту мәселелері қаралды.

Семинардың мақсаты: білім алуында ерекше қажеттіліктері бар оқушыларды үйде оқытатын педагогтердің кәсіби құзыреттілігін жетілдіруге ықпал ету.

Оқыту семинарының бағдарламасы:

15.00-15.10

Семинар ашылуы (бағдарламаға шолу).

Организация обучения на дому детей с ООП

Дмитриева-Лепешева О.Г.

15.10-15.20

Перечень заполнения папки учителя надомного обучения. Контроль за организацией учебного процесса на дому

Зам.директора по УР Байгабулова С.И.

15.20-15.30

Психофизиологические особенности учащихся с ООП

Федотова Виктория Федоровна,

учитель-логопед СШ № 19

15.30-15.40

Преодоление трудностей в процессе обучения детей с ООП.

Искендирова Айгуль Амантаевна,

учитель-логопед СШ № 19

15.40-15.50

Взаимодействие педагогов в работе с учащимися надомного обучения и родителей.

Маймескулова Ольга Алексеевна,

педагог-психолог СШ № 19

15.50-16.00

Использование здоровьесберегающих технологий при обучении детей с ООП.

Жунусова Алмагуль Жанатовна,

педагог-психолог СШ № 19

Семинар қызықты, жемісті өтті. Педагогтар ұсынымдармен алмасып, балаларды үйде оқытудың маңызды мәселелері мен мәселелерін қарастырды.

Жаңартылған күні: 24.09.2020 18:11
Құрылған күні: 24.09.2020 18:11